Ознака: костими за капење

Мода

Едноделни костими за капење

Едноделните костими за капење годинава се враќаат на голема врата. Секако, главна причина за тоа се водечките топ модели. Инстаграм профилите на славните тренд-сетерки се полни со слики од нив […]

Занимливости

Костими за капење со ликот на принцот Хари и Меган Маркл: Знаете ли која е нивната цена?

По едноделните костими за капење со ликот на американскиот претседател Доналд Трамп, сега се појавија и модели на кои се насмевнуваат принцот Хари и неговата вереница Меган Маркл. Компанијата „Бегс […]