Ознака: костим

Сцена

Кој кого копира: Бритни Спирс во костим каков што има Јелена Карлеуша?

Бритни Спирс неодамна објави серија фотографии во неонски костим за капење. Дали Бритни Спирс краде идеи од Јелена Карлеуша или обратно? Овие две sвезди очигледно имаат ист вкус за облекување. […]

Сцена

Го стопи мразот на Златибор: Ѕвездата на Гранд без шминка и во костим за капење

Вака се релаксира пеачката по новогодишниот настап.Ѕвездата на “Гранд”, Теа Таировиќ по настапот за дочекот на Новата година се одмора на Златибор.  Таа ги сподели своите фотографии на социјалните мрежи […]

Сцена

Сите зборуваат за неа! Хајди Клум е апсолутен победник со костимот „Хајди Клон“!

Хајди Клум на една журка за Ноќта на вештерките се појави со уште пет девојки кои имале ист костим, всушност сите биле Хајди Клум.Веќе е познато дека таа обожува да […]