Ознака: кофеински шејк

Кулинарство

Изненадувачки вкусен кофеински шејк со урми

Уживајте во продолжениот викенд! Потребни состојки: 120 милилитри кафе 200 грама ледени коцки 2-3 меки урми 1/2 екстракт од ванила Прстофат сол Начин на подготовка: Ставете ги сите состојки во […]