Ознака: Кочани-Штип

Црна хроника

Со автомобил удрил во сообраќаен знак, па се превртел во канал

Жител на селото Карбинци е тешко повреден откако со автомобилот „Тојота Ајго“ со кој управувал, удрил во сообраќаен знак и се превртел со канал за вода.Од полицијата информираат дека несреќата […]