Ознака: кошула

Сцена

Храбар чекор: Џенифер прошета само во кошула и чизми

Џенифер Лопез предизвикала вистинско модно поместување, кога на улиците во Њујорк се појавила во бела машка кошула и високи трапер чизми. Критичарите се фатија за глава. Кошула и чизми? Во […]

Видео

Ја снимал својата жена во кујна додека ги средува садовите и се изненадил од она што го видел. Облекла само кошула и…

Сигурно не очекувал дека ќе види  вакво нешто…Тајно ја  снимал својата сопруга  во кујната додека ги средува садовите. Неговата  сопруга сигурно е единствена која во кујна работи само  по кошула.Тајно […]

Занимливости

Дали некогаш сте се запрашале за што служи ова на кошулата? Одговорот ќе ве изненади!

Трендот на дупка, односно закачалка на грбот на кошулите почнал во 1960 година. Почнал кога ССД направил кошули  за Оксфорд.Наводно станале многу  непопуларни кога девојките почнале да ги влечат за […]