Ознака: коњ

Сцена

Богатото момче на Ана Севиќ ѝ купи подарок вреден 30.000 евра

Данијел Недељковиќ и купи несекојдневен подарок на својата сакана, коњ вреден дури 30 илјади евра. Не сфаќајќи дека коњот е навистина за неа, од воодушевување и шок постојано повторувала. „Како […]

Вицотека

Си јавал еден каубој. На патот се наоѓала една дупка: – Јас сум каубој, ќе ја прескокнам!

Си јавал еден каубој. На патот имало една дупка. Рекол: – Јас сум каубој, ќе ја прескокнам!Си јавал еден каубој. На патот имало една дупка. Рекол: – Јас сум каубој, […]

Видео

ОВА Е НАЈУБАВИОТ КОЊ ВО СВЕТОТ: По гледањето на видеото ќе сфатите зошто!

Постојат одреден број на суштества во светот коишто се величествени како коњите.Со силниот и грациозен изглед имаат моќ да ги импресионираат луѓето околу себе. Фредерик има 9 години и увезен […]

Фото

На сликата се наоѓа коњ! Можете ли да го воочите, на многумина не им успеа

Многумина мислат  дека е невозможно  да се пронајде коњот, но  тој  е тука некаде.Погледнете добро. Не можете да го  најдете, еве мала помош. Барајте во  прозорците од зградатаПогледнете добро. Не […]

Сцена

СЕКСИ ДО СРЖ: Емили Ратајковски гола јава коњ!

Емили Ратајковски ги воодушеви фановите откако гола јаваше на коњ. Таа е позната по својот отворен став према голотијата, сексуалноста, слободата на истражување…„Сексот е нормален. Желбата е нормална. Вниманието е […]

Видео

Ќе се „згазите“ од смеење! Мало девојче на прошетка со коњ

Помеѓу децата и животните постои таинствена нераскинлива врска, која нивното пријателство го прави посебно.Таков е случајот и со двегодишното девојче Ема, која најмногу сака да се дружи со својот коњ, […]