Ознака: Кралицата Летиција

Сцена

Кралицата Летиција го засени мини фустанот на француската прва дама

Францускиот претседателски пар ги угости во Париз шпанскиот крал Филип и кралицата Летиција, а како и секогаш сите очи биле вперени во првата дама поради мини фустанот, со кој сепак […]

Мода

Кралицата Летиција со закана да и ја земе титулата модна икона на Меланија Трамп

Нејзиното величество кралицата Летиција беше во посета на градот Ковадонга во Шпанија, со своето семејство, кралот Фелипе и нивните ќерки, но фоторепортерите сепак целото внимание го посветија кон неа. Таа […]