Ознака: кралицата на ромскара музика

Сцена

ФОТО: Есма се разладува во Грција: Еве како таа изгледа на плажа!

Есма се разладува на плажите во Грција.Кралицата на ромската песна, Есма Реџепова Теодосиевска, последните денови од топлиот месец јули реши да ги помине во Грција и да се разлади на […]