Ознака: кралски протокол

Сцена

Ед Ширан го прекрши кралскиот протокол, принцот бесен

Несериозниот гест на популарниот пејач Ед Ширан за време на доделувашето на МБЕ наградите во Бакингемска палата предизвика големо медиумско внимание.26-годишниот пејач ја држеше раката на принцот Чарлс за време […]