Ознака: кратки шорц

Сцена

62-годишната Мелани Грифит на мета на критики поради краткиот шорц: “Престара си за тоа”

Дали модата познава години и дали треба да заборавиме на некои парчиња кога ќе стигнеме до позрелите години? Околу овие прашања секогаш се води расправа, а судејќи според коментарите кои […]