Ознака: кратко фустанче

Uncategorized

Му седна на Дарко Лазиќ во скут, фустанчето прекратко

Му седна на Дарко Лазиќ во скут, фустанчето прекратко. Вака Дарко и го честиташе роденденот на својата вереница. Фотката е објавена на Инстаграм и предизвика огромно внимание на следбениците како […]

Сцена

Фото: Ќерката на Сузана Манчиќ е вистинска БОМБА, а само да ја видите во ОВА ЕКСТРА КРАТКО фустанче

Сузана Манчиќ важи за една од најпознатите жени на естрадата во регионот, па затоа и не изненадува фактот што нејзината ќерка Теодора Куниќ е многу убава и привлечна.Теодора се најде […]