Ознака: крвава забава

Свет

Крвава забава во шпанско летувалиште, Србин со нож се изживувал со сограѓанин (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Пред очите на шокираните британски туристи во шпанското летувалиште Коста дел Сол, Србин врзал свој земјак на балкон, го соблекол гол и му го сечел вратот. Ужасот се случувал на […]