Ознака: крвава сцена

Сцена

Крвава сцена: Актерот Милан Калиниќ се степа со навивач!

Пред почетокот на вечното дерби меѓу Црвена Звезда и Партизан во „мајсторката“ од полуфиналето во АБА-лигата беше забележана немила сцена во Пионир, каде што се случи тепачка меѓу навивачите. Во […]