Ознака: крвави траги

Црна хроника

Мртов маж најден во Штип со крвави траги на лицето

Во 21 часот во Полицијата во Штип било пријавено дека на влезот во селото Шашаварлија-штипско, на земјен пат бил пронајден починат 66-годишниот С.Ј. од истото село.Увид на местото на настанот […]