Ознака: Крвав инцидент

Вести

Крвав инцидент во автобус на ЈСП!

Околу 19 часот во Скопје на улицата „Алија Авдовиќ“ во автобус бр.65 кој сообраќал во правец од населба Ченто кон селото Стајковци се случила тепачка.На автобуската постојка кај основното Училиште […]