Ознака: крвав настап

Сцена

Карлеуша крвава го заврши настапот! „ после концерто како после борба со лавови!“

За популарната пејачка Јелена Карлеуша успешниот настап на Црногорското приморје, каде синоќа направи уште еден спектакл, заврши болно. карлеуша на социјалните мрежи сподели фотографија која ја направила по настапот која […]