Ознака: крв

Сцена

Џони Деп си го отсекол прстот, ќе се запрепастите зошто!

Повод за шокантниот потег на славниот актер бил наводното  неверство на Амбер ХардАктерскиот пар Џони  Деп и  Амбер Хард ја интригираат јавноста со  се што  се случува меѓу нив двајца. […]

Занимливости

Зошто комарците касаат само одредени луѓе?

Зошто комарците касаат само одредени луѓе?Дали некогаш сте се прашале? Затоа постои разумно објаснување… Комарците користат мирис да не пронајдат. Со оглед на тоа дека секој има помалку различни бактерии […]

Занимливости

Забележал МРАВКА како му лази по прстот, следниот момент раката му била во КРВ…

Водителот на емисијата „ Brave Wilderness “ не  ни  знаел што  го  чека кога здогледал мала, слатка мравка  во шумата. Којот Питерсон и  неговата екипа немаат  страв од ништо, што покажува […]