Ознака: креативно

Видео

Видео: Стави лажици врз тесто – Кога ќе видите што доби на крајот, ќе го направите истото!

Стави лажици врз тесто – Кога ќе видите што доби на крајот, ќе го направите истото!Ако сакате да послужите сирење или намаз како предјадење, овој трик е за вас. Изненадете […]

Видео

ВИДЕО: Зема лаптоп и го завитка во дуксер: Кога ќе видите зошто, и вие ќе го направите истото…

Ова момче ќе ви покаже како за една минута од стар дуксер да направите торба за својот лаптоп.Доколку сте љубител на дуксери како и ние, тогаш ова видео ќе ве […]

Видео

ВИДЕО: Купила рѓосано ренде, а тоа што го направила од него е апсолутно генијално!

Ви прикажуваме едно видео кое ќе ви покаже како може да се искористи едно рѓосано ренде.Ова е уште еден од примерите преку кои може да видиме како старите работи можат […]

Видео

Видео: Ставил еден куп прозорци во својот двор и се фатил за работа. Неколку дена подоцна добил нешто од што ќе ви застане здивот!

Кога ќе видите што направил овој мајстор од еден куп стари неискористени прозорци, нема да им верувате на своите очи.Кога ќе видите што направил овој мајстор од еден куп стари […]

Видео

Видео: Кога мајката видела каде се преселил синот „и` се плачело“: Но кога отворил во преградата кај ѕидот…

Кога 37-годишниот Кристијан Шалерт од Австрија купил стан од 24 квадратни метри, со поглед на крововите на Барселона, мајка му била запрепастена…Овој млад австриец од релативно мал простор во својот […]

Видео

Видео: Направил преубава куќичка за куче, но ТАЈНАТА КОЈА ЈА КРИЕ внатре ќе ве остави без текст!

Оваа чудесна куќичка за куче има многу убав надворешен изглед, но тоа што не знаете е дека тоа дека таа исто така крие некои генијални дизајнерски тајни.Оваа чудесна куќичка за […]

Занимливости

Фото: Купила ПВЦ цевки и ги закачила на ѕид: Кога ќе видите што направила за само 20 евра, ќе го посакате истото

Oваа мудра жена само што го дизајнираше своето работно место, со помош на стари идеи и неколку ПВЦ цевки за кои и требало се на се – 20 евра.Како шини […]