Ознака: креаторка

Сцена

Позната креаторка преживеала хорор во Охрид: Албанците се закануваа дека…

Српската креаторка Верица Ракочевиќ и нејзиниот сопруг Вељко Кузманчевиќ за малку ќе настрадале во Македонија, додека на крајбрежјето на Охридско Езеро спиеле во камп-приколка со која патувале.– Некаде околу еден […]

Сцена

СЕ СОБЛЕЧЕ НА 69 ГОДИНИ: Еве како изгледа познатата креаторка во бикини

Верица на својот Инстаграм профил објави фотографија од плажа.  Познатара креаторка Верица Ракочевиќ се соблече по бикини и на сите им ја покажа својата витка линија на 69 години. Верица […]