Ознака: креветите

Македонија

Ќе се продаваат креветите на Катица Јанева и чантите на Боки 13

Директорот на Агенцијата за управување со одземен имот, Фатон Асани, во интервју за „Вечер“, изјави дека се одземени и ќе се продаваат запленетата гарнитура за седење на Катица Јатица и […]