Ознака: Крег Блекбурн

Занимливости

Најлошиот играч досега: Гледачите беа шокирани од човекот кој потроши три “џокери“ на прашањето за популарната серија!

Корисниците на социјалните мрежи не можат да се изначудат на Британецот кој ги потроши сите три “џокери“ на прашањето за Тајгер Кинг во популарниот квиз „Кој сака да биде милионер“. […]