Ознака: Крег Бонело

Вести

ВИДЕО ОД КОЕ ЌЕ ВИ ЗАТРЕПЕРИ СРЦЕТО: Педофил се обиде да киднапира девојче во маркет!

Неверојатно видено од Флорида го прикажува моментот кога мајка се бори со манијак кој пробува да ја киднапира нејзината ќерка сред продавница.Полицијата оваа снимка ја објави на Фејсбук, а набрзо […]