Ознака: Кремасто смуди

Кулинарство

Кремасто смуди со кафе

Смуди со кафе со кремаста текстура, без засладувачи, чоколадно и едноставно за приготвување. За ова смуди ви се потребни само 5 состојки. Кремасто смуди со кафе Потребни состојки: 60 милилитри […]