Ознака: кремаст ролат

Кулинарство

Неодолив рецепт за кремаст ролат: Лесно се прави, а не се ни пече

Рецепт за кремаст ролат кој може да го послужите откако ќе два часа ќе отстои во фрижидер. Со нутела, плазма, банани и можеби малини. Наместо нутела, може да користите и […]