Ознака: кремирање

Сцена

Мајката на Мајкл Џексон: Гробот на пејачот е празен

Фановите на кралот на попот се шокирани од информацијата која ја откри неговата мајка, Кетрин Џексон.Осум години по смртта на Мајкл Џексон неговата мајка ја информираше јавноста дека неговата гробница […]