Ознака: Кремисимо коцки

Кулинарство

Кремисимо коцки: Вкусен десерт одличен за секоја пригода

Овие кремасти коцки се навистина лесни за подготовка и се толку вкусни што веднаш ќе ги изедете. Вкусни кремасти коцки одлични за секоја пригода Потребни состојки: 600 милилитри млеко 2 […]