Ознака: крем сир

Кулинарство

СЛАТКО ЗАДОВОЛСТВО: Фантастична торта од крем сир и чоколадо!

Фантастична торта од крем сир и чоколадо!Фантастична чоколадна торта која не се пече Ќе ви бидат потребни следниве состојки: 200 гр кекси (било кои чоколадни) 100 гр путер 800 гр […]