Ознака: крејг чепмен

Живот Занимливости

На Фејсбук напишала дека има 14 години и намамила педофил на состанок. Монструмот го дочека нејзиниот сопруг бодибилдер!

Брачен пар од Велика Британија намами педофил преку Фејсбук. Тие на социјалната мрежа направиле профил од 14-годишно девојче и така стапиле во контакт со сексуалниот предатор.Тие само чекале педофилите да […]