Ознака: Крива Паланка-Куманово

Вести

Во прекин патот Крива Паланка – Куманово, протестират странски државјани

Поради протест на странски државјани, патниот правец Крива Паланка-Куманово е во прекин од седум часот утринава, информира Автомото сојузот на Македонија (АМСМ).Прекин на сообраќајот денска од 13 до 17 часот […]