Ознака: кризно

Вести

Станува ли Војводина ново кризно жариште?!

Претседателот на Скупштината на Автономната покраина Војводина, Иштван Пастор во неделата му упати отворено писмо на премиерот на Србија и министер за внатрешни работи Ивица Дачиќ во кое изразува длабока […]