Ознака: кристен

Фото

Фото: Која е поубава блондинка?

Наидовме на фотографија од две прекрасни девојки, актерката Кристен Стјуарт и кантри пејачката Тејлор Свифт. На фотографијата двете имаат речиси идентична фризура. Што мислите, на која подбро и стои руса […]