Ознака: кристиано роналдо навивачи на реал

Меѓународен фудбал

Роналдо е приоритет на навивачите на Реал

Дури 81% од навивачите на Реал Мадрид изрази желба да Кристиано Роналдо го продолжи договорот со овој клуб. Неверојатниот старт на Португалскиот интернационалец во дресот на Реал Мадрид, хет-трик против […]