Ознака: Кристина Агилера

Сцена

Диетата со која Кристина Агилера симна 30 килограми во рекорден рок

Кристина Агилера со години се бореше со вишокот килограми, за на крајот конечно да ја пронајде формулата за екстремно брзо слабеење. Диетата траела 10 месеци и се одвивала во две […]

Сцена

Секс бомбата Кристина Агилера, може и без облека

За насловната слика на нејзиниот најнов албум, пејачката Кристина Агилера се одлучила да се појави во голо издание, иако во последно време добивала доста критики на сметка на нејзината линија. […]

Сцена

Кристина Агилера: Не им треба облека на секс бомбите како мене, презгодна сум!

Познатата поп пејачка Кристина Агилера позираше без облека за насловната на новиот албум. Потоа изјави дека не и е гајле што мислат љубоморните и лошите луѓе зашто она самата се […]