Ознака: Кристина Неделковска

Живот

Македонката која откако ослабела 35 килограми го нашла својот принц во продавница за суплементи, стана хит на светските медиуми

Кристина Неделковска од Скопје тежела околу 90 килограми додека работела на брод за крстарење. Таа била решена да ја намали тежината и затоа ја сменила исхраната, вежбала редовно и консумирала […]