Ознака: кристина периќ

Сцена

Кристијано Роналдо „одлепи“ по српска манекенка!

Славниот португалски фудбалер и играч на Реал Мадрид, Кристијано Роналдо, целосно одлепи по Србинката Кристина Периќ (20).Според пишувањата на странските медиуми, еден од најдобрите фудбалери на планетата повремено се гледа […]