Ознака: кристијано роналдо јуниор

Сцена

Убавиците воздивнуваат по него. Но, погледнете покрај КОГО се буди Кристијано Роналдо!

Неодамна Кристијано Роналдо е фотографиран во друштво на сексапилната Касандра Дејвис, но тој не се буди крај оваа убавица.Тој времето најмногу го поминува со својот син Кристијано Јуниор, а како […]