Ознака: Кристијано Роналдо (36)

Сцена

Девојката на Роналд објави слика, па наскоро ја избриша: Сите коментираат дека е бремена

Убавата манекенка ги разгоре гласините дека е бремена Девојката на Кристијано Роналдо (36), Џорџина Родригез (27), објави фотографија во бикини на социјалните мрежи, што натера многумина да помислат дека е […]