Ознака: Кристијан Голубовиќ

Сцена

Станија влегува во „Задруга 4“, ама со лични телохранители: Обезбедување ќе ја чува старлетата 24/7 од Кристијан Голубовиќ

Старлетата Станија Добројевиќ е сериозно загрижена за нејзината безбедност откако нејзиниот поранешен пријател и љубовник Кристијан Голубовиќ јавно се закани дека ќе ја убие, па реши да не препушта ништо […]

Сцена

Кристијан Голубовиќ ја упропасти Луна: „Поминав 137 земји, но ова што таа го прави сум го видел само во бордели“

Кристијан Голубовиќ (50) вели дека е згрозен од однесувањето на Луна и дека тоа што прави го има само во борделите, јавните куќи. „Таа пред милионскиот аудиториум ги става рацете […]

Сцена

ПЛУКНАТ НА ТАТКО МУ: Ова е Лазар – синот на Кристијан Голубовиќ

Лазар не сакал да се експонира во јавноста додека татко му престојувал на „Фарма“ за да нема проблеми во домот…Додека беше дел од реалното шоу „Фарма“, Голубовиќ откри дека го […]

Сцена

МУ ЈА ЗАТНА УСТАТА: Вака Станија одговори на приказните дека имала секс со Кристијан Голубовиќ!

Откако привлече огромно внимание веста дека Кристијан Голубовиќ планира да напише книга во која, меѓу другото, ќе опише и како изгледал неговиот секс со Станија, старлетата се огласила на својот […]