Ознака: кристијан картер

Живот

Изнајмила убиец да ги ликвидира сопругот и децата поради куќа: Платеникот во последен миг ѝ го направи ова!

Шели Ен Картер (42) е уапсена заедно со своето помладо момче Рајан Старк (23) откако платениот убиец кој го најмила за да ги ликвидира нејзиниот сопруг и децата сам се […]