Ознака: Кристијан Мицковски

Вести

Членови на владата имале контакт со Заев, чекаат насоки од Филипче дали ќе се тестираат

Лидерите на СДСМ и ВМРО ДПМНЕ од денеска се во самоизолација. По информацијата дека главниот и одговорен уредник на Канал 5 Телевизија е позитивен на корона вирусот, Заев и Мицкоски […]