Ознака: Кристијан Стадил

Занимливости

Пред седум дена се породила со четвртото дете, па се фотографирала во долна облека: “Мојот стомак има супермоќи”

Кристијан Стадил и неговата сопруга Алис станале родители по четврти пат. Само седум дена по породувањето, Алис на својот Инстаграм профил објавила фотографија на која позира во долна облека. На […]