Ознака: Кристијсно Роналдо

Сцена

Луксузно патување во Лондон: Роналдо потрошил неверојатни…

Репрезентативната пауза му овозможи на Кристијано Роналдо да замине на мини одмор со својата девојка Горгина Родригез и најголемиот син Кристијано јуниор. Тие отпатуваа во Лондон, каде присуствуваа на завршниот […]