Ознака: Кристи Бринкли

Сцена

Кристи Бринкли порача: Ако имате одлични нозе, покажете ги!

Американската глумица и супермоделка Кристи Бринкли, која е при крајот на своето седмо десетлетие од животот, е светол пример за самодовербата околу своето тело. Таа сака жените да знаат дека […]

Сцена

Само таа може да облече мини здолниште и на 64 години да изгледа совршено

Некогашниот супермодел, Кристи Бринкли се појавила на еден настан во Њујорк и освен присутните, таа ги воодушевила сите жени ширум светот. Кристи за таа прилика одлучила да облече предизвикувачка мини […]

Сцена

Има 64 години, а во мини здолниште е жешка заводничка

Кристи Бринкли непрекинато добива на своја адреса комплименти за младоликиот изглед. Нејзиното појавување на забава во Њујорк повторно ги активира нејзините обожаватели кои имаат само позитивни зборови. 64-годишниот поранешен супермодел […]

Сцена

Изгледа прекрасно: Кристи Бринкли го прослави својот 64-ти роденден

Супермоделот од 80-тите, Кристи Бринкли, го прославила својот 64-ти роденден во друштво на семејството и пријателите во луксузен стан во Менхетен.Русокосата убавица и понатаму освојува со безвременската убавина, а на […]

Занимливости

Таа е најзгодната баба на светот, а има 63 години. Погледнете го нејзиниот феноменален изглед

Кристи Бринкли и на 63 години изгледа подобро од некои свои двојно помлади колешки, а како што самата вели се е до правилната исхрана.Кога минатиот месец Кристи Бринкли се појави […]