Ознака: Крис Браун

Сцена

Ме удираше и врескаше, па почна да плука крв по мене

Во 2009 година, пејачките ѕвезди Ријана и Крис Браун се најдоа во центарот на вниманието на светската јавност откако Браун брутално ја претепа својата тогашна девојка. Фотографиите на кои можеше […]

Сцена

Слика од прстенот – Ријана и Крис Браун се верија?

Пејачката од Барбадос последниве неколку дена е многу активна на твитер. Ријана не пропушта шанса да обележи било каков момент од нејзиниот приватен живот токму преку оваа социјална мрежа. Пред […]