Ознака: Крис Кристи

Сцена

Гувернерот на Њу Џерси откри зошто Трамп секогаш носи предолга вратоврска

Новиот гувернер на Њу Џерси Крис Кристи во своите мемоари „Let Me Finish” откри интересен факт за Доналд Трамп – зошто тој секогаш носи многу долги вратоврски. На социјалните мрежи […]