Ознака: Крис Тајген

Сцена

Холивудскиот пар има проблем со Дедо Мраз: Не сакаме нашите деца да веруваат во него

Познатата манекенка Криси Тиген, во неодамнешно интервју открила дека има голем проблем поради претстојните празници. Криси, сопругата на музичарот Џон Леџенд е мајка на две деца, 2-годишната Луна и 7-месечниот […]

Сцена

Славната мајка покажа како реално изгледа по раѓањето на две деца

Криси Тајген не користи Фотошоп за да ги прикрие своите „несовршености“ на фотографиите кои ги објавува на Instagram. 32-годишниот модел сподели фотографија на која го покажува своето тело во бикини […]