Ознака: крис џенер

Сцена

КРИС ЏЕНЕР ПРВ ПАТ ГО ПРОКОМЕНТИРА РАЗВОДОТ НА КИМ И КАНЈЕ: Сè што сакам е тие двајца да бидат среќни!

Крис Џенер конечно ја искоментира веста за разводот на Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Канје Вест. Пред да започне последната сезона на семејното реално шоу во Соединетите држави, Џенер беше […]

Сцена

Ким Кардашијан открила каква сексапилна “бомба“ била нејзнината мајка пред 32 години

Ким Кардашијан објавила нова фотографија на Инстаграм која привлекла големо внимние во светската јавност. Станува збор за фотографија од нејзината мајка Крис Џенер од пред повеќе од три децении на […]

Сцена

Страшниот период од детството нема никогаш да го заборави, најпознатата мајка

Кога била мала, Крис Џенер боледувала од рак на коските. Тогаш, технологијата не била толку напредна па се констатирало дека туморот е малигнен што на познатата мајка менаџер докторите требало […]

Сцена

Нов холивудски скандал: Откриено е со кого Џеј Зи ја изневерил Бијонсе!

Откако Бијонсе признала дека песната „Sorry“ му ја посветила на сопругот Џеј Зи, сите ги интересираше само една работа – која е жената со која раперот ја изневери сопругата.Светот го […]