Ознака: кришење јајца

Занимливости

Во пресрет на Велигден: Еве како со сигурност да победите во кршењето со јајца

Велигден е најголем христијански празник на кој најмногу се радуваат децата кога треба да се кршат со јајца. За да бидете убедено дека вашето јајце ќе победи придржувајте се на […]