Ознака: Крстина Тодоровиќ

Сцена

Беше буцка во „Ѕвездите на гранд“, а сега ослабе дури 56 килограми- по стеснувањето на желудникот покажа какво тело поседува

Пејачката Крстина Тодоровиќ, која и стана попозната на јавноста со учеството во шоуто „Ѕвездите на Гранд“, направи огромна трансформација кога станува збор за нејзиниот изглед. На почетокот на натпреварот, слаткото […]