Ознака: Крцкави ролни

Кулинарство

Крцкави ролни од омилениот сезонски зеленчук со брз сос од кисела краставица!

Користете праз, моркови, пиперки и печурки и подгответе ги најпознатите крцкави сезонски ролни Ќе ви требаат: 2 праза 3 поголеми моркови 2 пиперки 150 гр печурки соја сос ѓумбир половина […]